ÖVRIGT / Diverse / Askkopp + tändare 6798027
nr 679 8027
Askkopp + tändare
3 delar, 50-tal
Utrop:
100 kr
måndag 31 januari 2011
kl 18:37:29
31 jan
50-tal
På Metropols 50-talsauktion samlar vi vackra och spännade former från 50-talet.
Läs mer om 50-tal